Warto skorzystać z oferty kursującego busika albo meleksów.

Łeba to z pewnością jedna z najbardziej malowniczych miejscowości położonych nad Morzem Bałtyckim. Przyjazd do tego miasteczka będzie jednym z najlepszych pomysłów, jeżeli ktoś z nas planuje spędzić urlop z daleka od miejskiego zgiełku. Plaże w Łebie są bardzo czyste a ponadto jakość wody jest bardzo wysoka.

 

Wasz urlop tutaj na pewno będzie należał do udanych. Jednak będąc tutaj nie ma co jedynie leżeć na plaży. Warto zaliczyć też atrakcje, jakich nie brak w samym mieście lub w jego okolicach. Do takowych interesujących miejsc należą wydmy. Jednak trzeba pamiętać, iż dotarcie do tego niezwykłego zakątka nie jest bardzo łatwe. Te wydmy są zlokalizowane daleko od centrum Łeby. Można korzystać z usług kursującego busika lub meleksów, jakie podwiozą nas do wejścia na teren parku. Meleksy wiozące na wydmy istnieje możliwość złapać na terenie całego miasteczka. Możliwe, że zaraz po wyjściu na ulicę ujrzymy specjalne meleksy, które to kursują po obszarze całego miasta. Zwłaszcza w lecie jest ich naprawdę bardzo dużo.

 

Meleksy Łeba ma możliwość zabrać na swój pokład nawet dziesięć osób, jeżeli więc duża grupa osób planuje zorganizować wycieczkę na piękne wydmy, to jak najbardziej będzie można wspólnie się zabrać. Przewóz meleksem jest tani, zatem naprawdę powinno się przy takiej okazji skorzystać z tego, iż ktoś będzie chciał nas zawieźć na miejsce. Przy wejściu na obszar parku istnieje możliwość korzystać z następnych meleksów, które to zawożą wielu turystów pod same wydmy.

Back to Top