Sztabka złota może ważyć od jednego do 1000 g.

Spółka Mennica Polska proponuje wysokiej klasy sztabki złota, jakie wytwarzane są z bardzo wysokiej próby. Wszystkie sztabki oraz monety mają charakterystyczny logotyp instytucji oraz inne dodatkowe znaki, które to informują o gramaturze a także jakości złota.

 

Te wyroby dostępne są w kilku wersjach. Sztabka złota może mieć ciężar od 1 do 1000 g. To bardzo duża rozbieżność wagi. Sztabki jak również złote monety mają profesjonalny certyfikat, który jest potwierdzeniem ich oryginalności. Sztabka złota oferuje złoto, które jest znakomitą okazją, żeby ulokować tam nasze finanse. Z oferty tej mają możliwość skorzystać zarówno klienci a także mali przedsiębiorcy, lecz także doświadczeni inwestorzy. Dużo monet w ofercie Mennicy Polskiej jest wykonywane na specjalne zamówienie. To przede wszystkim złote monety z wizerunkiem osoby świętej. Na złotych monetach znaleźć można także Kangura, symbol Australii jak również Liścia Klonowego. Sztabki złota w Mennicy Polskiej to szeroki wybór produktów od najbardziej znanych dostawców tego surowca. Ta instytucja ma w swojej bogatej ofercie też złoto w sztabkach standardowych, to znaczy złoto lokacyjne. Złote monety oraz sztabki to nie tylko i wyłącznie coś, co ładnie wygląda. Te produkty to równocześnie świetny sposób na zabezpieczenie własnego majątku przed niechcianym wydaniem

 

Rozmiar sztabki złota na etapie końcowym, zależy od tego jaką kwotę pragniemy w niej ulokować. Podobny schemat działania dotyczy też popularnych złotych monet.

Back to Top