Motolotnia to bajeczna maszyna, która równocześnie łączy w sobie niesamowitą szybkość którą zapewnia silnik z niesamowitymi emocjami.

Zastanawiasz się nad wyborem atrakcyjnego upominku? Chcesz zrobić mu miłą niespodziankę i niezapomniane przeżycie? Niewątpliwie na zakup paska lub perfum było już mnóstwo okazji. Jeżeli masz dość tego rodzaju nieciekawych i prostych koncepcji zastanów się nad czymś całkiem innym, a przy tym fantastycznie ekscytującym. W naszych propozycjach mamy lot paralotnią oraz skok ze spadochronem.

 

W taki oto sposób zdołasz podarować coś wspanialszego aniżeli kolejny przedmiot, który na pewno będzie leżał głęboko w szufladzie – obdarzysz go niezwykłym przeżyciem, do którego powrócicie wielokrotnie we wspomnieniach. Motolotnia to skrzydlata maszyna, która równocześnie łączy w sobie szybkość zapewnianą poprzez silnik wraz z niesamowitymi emocjami lotu paralotnią. Za sprawą tego można bez ustanku kontrolować kierunek lotu. Voucher taki obejmuje profesjonalny instruktaż pilota z doświadczeniem, który również dokładnie ocenia warunki atmosferyczne określonego dnia i wydaje zgodę na start. Motolotniarze wzbijają się na wysokość 4 tys. m.n.p.m., aby wzbić się wyżej obowiązkowa już jest profesjonalna aparatura tlenowa.

 

Aby podziwiać wspaniały krajobraz naszej ojczyzny wystarczy istotnie niższa wysokość. Jeśli osoba, której zamierzasz zrobić niespodziankę, kocha dreszczyk emocji skok na bungee na pewno zapewni dawkę niezapomnianych wrażeń. Taki skok odbywa się w towarzystwie profesjonalnego instruktora, który czuwa nad całkowitym bezpieczeństwem uczestnika. Prezent dla drugiej połówki w ogóle nie musi być banalny. Podaruj www.prezentzycia.pl/pl/s/prezent-dla-niego – niezapomniany lot i dawkę adrenaliny.

Back to Top