Minimalny komfort wynikający z obietnicy higieny ciała jest wyjątkowo istotny.

Problemu nieumiejętności trzymania moczu nie należy przyporządkowywać tylko osobom w podeszłym wieku. Ta trudność tyczy się sporej ilości ludzi dorosłych, dam po urodzeniu dziecka, chorych pozostających w pozycji leżącej, oraz osób które, są w okresie rekonwalescencji po urazach krocza lub kręgosłupa. Dla wielu przypadków, wspólnym mianownikiem są przeciwności, które utrudniają aktywność w życiu codziennym  – podrażnienia skóry, dyskomfort a także nieprzyjemny zapach. Pieluchomajtki marki Tena, jakie nasz sklep posiada w własnej ofercie, zostały przygotowane po to, by dać uczucie ulgi a także mieć warunki by właściwie działać w społeczeństwie.

Pieluchomajtki  marki Tena dla pacjentów leżących

Pieluchomajtki firmy Tena, jakie oferujemy Państwu wśród swojego materiału, przeznaczone są dla wielu ludzi, w różnym wieku. Mężczyźni i kobiety borykający się z chorobą, które to są w leżącej pozycji? Ich kłopot porusza najbardziej, bo samodzielne załatwianie się jest nierealne a także są oni zależni od wsparcia bliskich lub personelu opieki paliatywnej. W bardzo wielu sytuacjach nieświadomi wymagań związanych z fizjologią, oddają je bezwarunkowo, i w wyniku tego wytwarza się w około nich niezbyt przyjemny zapach, niemniej jednak również groźba odparzeń, jakie przynoszą ból. Cena pieluchomajtek marki Tena sprzyja najmocniej potrzebujących, dla których niewielki komfort wynikający z zapewnienia higieny jest wyjątkowo pożądany. Nasz sklep, ceniąc sobie dobre samopoczucie chorych pacjentów, oferuje pieluchomajtki refundacja NFZ, respektując potwierdzone wnioski instytucji, na skutek czego kwota zakupu produktów jest o kilka razy mniejsza. Pośród pozycji własnego asortymentu mogą Państwo odnaleźć rodzaje pieluchomajtek marki Tena we wszystkich, potrzebnych gabarytach, zawierających szczegółowe instrukcje, które umożliwią bliskim chorego dostosować towar do ciała osoby chorej.

Pieluchomajtki marki Tena dla ludzi dorosłych

Jeżeli nieobcy jest Wam dyskomfort spowodowany nietrzymaniem moczu na co dzień, który to problem ogranicza załatwianie ważnych obowiązków, oddawanie się przyjemnościom lub wycofuje Państwa z życia publicznego, warto spróbować oferowanych przez nas produktów, którymi są pieluchomajtki dla ludzi dorosłych firmy Tena. Boicie się widoczności bielizny pod garderobą? Nie ma takowej potrzeby. Pieluchomajtki marki Tena są bardzo dyskretne oraz przystosowują się do ciała, przez co stają się niedostrzegalne oraz dodatkowo nie zmniejszają zakresu ruchów. Wszelkie, codzienne czynności można robić, mając na sobie wyrób firmy Tena. Ten sklep pokazuje szereg rozmiarów pieluchomajtek, które to istnieje możliwość dostosować do wszelkich modeli figury, prezentując fasony męskie oraz damskie.

Okres połogu stanowi dla dam nieprosty, dlatego powinno się ułatwiać sobie ten okres, drobnymi, a tak istotnymi radościami. Pieluchomajtki dla dorosłych firmy Tena, które to Państwu proponujemy, przydadzą się w trakcie okresowych krwawień poporodowych, a także przy dalszym pojawianiu się trudności z nietrzymaniem moczu spowodowanych rozciągnięciem narządów rodnych matki.

Pieluchomajtki marki Tena aspekty, jakie są odczuwalne:
Wszystkie pieluchomajtki marki Tena, któe to zobaczycie Państwo w stworzonej ofercie, odróżniają się:
– instrumentami maskującymi przykre zapachy;
– szybkim ubieraniem dzięki szerokim rzepcom oraz przylepom;
– przemyślanym kształtem, dopasowanym do każdej figury ciała
– wysokim stopniem higroskopijności, który w ogromnym stopniu poprawia wygodę zwyczajnego funkcjonowania.

Back to Top