Czary i zaklęcia spętanie miłosne

Żyjemy w XXI wieku, otoczeni wspaniałą technologią , która jest dostępna na wyciągnięcie ręki, śledzimy rozwój sztucznej inteligencji, a narzędzia, które to nosimy w kieszeni spodni, mają moc obliczeniową kilkukrotnie przewyższającą umiejętności komputerów stosowanych przez nas. Czy zastanawialiście się ostatnio dlaczego pomimo owego całego technologicznego postępu i nowinek dostępnych dla każdego, nie redukuje się sława wszelkiego rodzaju ezoteryków, wróżek, uzdrowicieli czy magów działających na skraju alchemii, zielarstwa i magii?

Czy popularność amuletów, wróżb czy usług rodzaju odczynianie klątw i uroków miłosnych nie jest coraz to słabsza wyłącznie z powodu desperacji osób, którzy to w ciężkich chwilach zwracają się dosłownie po najbardziej absurdalną radę? Nie jest łatwo odpowiedzieć na takie pytania. Mimo całej edukacji którą mamy o świecie, pomimo naukowych odkryć i globalnej sieci w dalszym ciągu nie jesteśmy w stanie wyjaśnić sobie sporej ilości zdarzeń czy sytuacji. Nie mamy pojęcia co się dzieje z nami po naszej śmierci, czy dusze to byty prawdziwe czy wyłącznie chemiczne procesy mające miejsce w naszych ciałach. Nie jesteśmy nawet w stanie odpowiedzieć sobie na pytanie czy miłosna magia to wyłącznie połączenie feromonów a także zewnętrznego wyglądu czy też jakieś tajemnicze zjawisko, które stosujemy nawet nieświadomie (czy też świadomie za pomocą odpowiednich zaklęć).

Zamknięty dla naszych oczu cały czas jest duchowy świat, niemożliwy do wyjaśnienia poprzez fizykę, chemię czy biologię. Prawdopodobnie pewnego dnia ludzkość będzie w stanie wytłumaczyć wszystkie te niewyjaśnione obszary, które aktualnie budzą fascynację oraz lęk, lecz w tej chwili ich genealogia zostaje dla nas nierozwiązaną tajemnicą. Nie myli się dawne powiedzenie, że są na świecie takie rzeczy, które to nie śniły się nawet filozofom a także chodź dziś zmienimy filozofię na naukę to i tak nie jest możliwe by nie zgodzić się z tym twierdzeniem. Jedynymi znawcami w tej dziedzinie pozostają niezmiennie wróżki, czarownicy oraz mistycy, których skuteczność bywa kwestią sporną (choć nie jest wiadome czy to ze względu na oszustwa czy trudność w okiełznaniu poniektórych sytuacji). Zapewne prawda jest gdzieś w środku i wielu jest oszustów w branży ezoterycznej, ale niesłabnąca popularność tej dziedziny umożliwia również doszukiwać się w tej branży pewnej efektywności.

Uroki, spętanie czary zaklęcia miłosne a także wszelka podobna aktywność jest cały czas zbyt tajemnicza, ażeby można było ją całkowicie nie wziąć pod uwagę. Kluczem tu jest zapewne wybór odpowiedniego fachowca, który nie tylko nie jest łgarzem, lecz też ma sposobność pochwalić się kilkoma, potwierdzonymi poprzez osobistych klientów opiniami dotyczącymi skuteczności jego pracy.Bezdyskusyjne jest jednak jedno. Nie należy własnymi siłami igrać z siłami, których to nie rozumiemy oraz nad którymi to nie potrafimy zapanować. Może się to wyjątkowo źle skończyć dla tych osób, które chcą na siłę tego doświadczyć.
.

Back to Top